HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA - Bursa'da yemek üretimi sektöründe 1991 yılından itibaren kalite, güven ve müşteri memnuniyeti gibi konularda ilk sırada gelen şirketimizle hizmet vermekteyiz.

Bursa'da yemek üretimi sektöründe 1991 yılından itibaren kalite, güven ve müşteri memnuniyeti gibi konularda ilk sırada gelen şirketimizle hizmet vermekteyiz.

Bursa'da yemek üretimi sektöründe 1991 yılından itibaren kalite, güven ve müşterimemnuniyeti gibi konularda ilk sırada gelen şirketimizle hizmet vermekteyiz. Başarılıreferanslarıyla kendini kanıtlamış, yemek üretimi sektöründe gerek üretim gerekse hizmetkalitesi ile farklılık yaratmış olan AŞANA YEMEK HİZMETLERİ sizlere daha iyisini sunmak vekoşulsuz müşteri memnuniyetini sürekli kılmak amacı ile bünyesinde yenilikçi ve önemligelişmeler sarf etmektedir. 

Büyük, küçük ve orta ölçekli kurum ve kuruluşlar, iş merkezleri, fabrikalar, eğitim kurumları vesağlık kurumlarına toplu yemek hizmetleri veren şirketimiz; her gün kahvaltı, öğle, akşam vegece yemekleri için kendisine güvenen binlerce kişiye yemek hazırlıyor, içeceklerini sunuyorve organizasyon hizmetleri sağlıyor. 

Satın-alma aşamasından servise kadar geçen depolama, pişirme ve diğer aşamaları içerenürün kontrollerimiz, alanında uzman ve eğitimli personelimiz, üretim ve servis alanlarımızdakihijyenimiz ve düzenli eğitimlerden geçirilerek sağlanan iş güvenliğimiz; sunduğumuz hizmettekalite ve güvenilirliğimizi korumamızı sağlıyor. 

Dürüstlük, saygı, açıklık ve şeffaflık şirketimizin ana ilkeleridir. Bu sebeple üretim fabrikamızrandevu alınmadan çalışma saatlerimizde ziyaret edilebilir.